Adam PiskórPrezes Fundacji Salina NOVA

Zobacz więcej

Absolwent studiów ekonomicznych (Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze) oraz informatycznych (Technologie IT w zarządzaniu firmą, studia podyplomowe) w Polsce i Holandii. Od lat związany z branżą doradztwa strategicznego i europejskiego (fundusze UE) dla sektora biznesowego. Zarządzał projektami wdrożeń innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych m.in. Cafe MAG, Okocim, Grupa POLSAT, RR Donnelley, Philip Morris. Bogate doświadczenie w praktycznym programowaniu rozwoju lokalnego oraz zastosowaniach marketingu w zarządzaniu miastem i regionem (marketing urbanistyczny i terytorialny).Inicjator i organizator wielu oddolnych projektów obywatelskich, kulturalnych i gospodarczych.

Artur LoryśVice-Prezes Fundacji Salina NOVA

Zobacz więcej

Restaurator, właściciel „Cafeteria Espresso”. Absolwent Technikum im. Staszica w Bochni (specjalizacja: elektrotechnika). Bogate doświadczenie menedżerskie i biznesowe w branży gastronomicznej w kraju oraz zagranicą (Wiedeń – Austria). Pomysłodawca utworzenia „deptaku kawiarnianego” na północnej pierzei Rynku w Bochni.

Zdzisław SzklarzewiczCzłonek Zarządu Salina NOVA

Zobacz więcej

Absolwent AGH (specjalizacja : Elektrotechnika, Automatyka i Elektronika). Wieloletnie doświadczenie menedżerskie w branży IT w zarządzaniu zaawansowanymi projektami sprzedażowymi i konsultingowymi w kraju oraz zagranicą. Pracował jako specjalista i manager projektów m.in. dla takich marek jak IBM, Terrence Chapman, Bank Credit Lyonnais, Japan Machinery Company. Obecnie konsultant ds. optymalizacji procesów biznesowych oraz wdrażania systemów ERP wspomagających zarządzanie w MSP (małe i średnie przedsiębiorstwa).